Come Cook with us at Yellowstone Olive Company

Here at Yellowstone Olive Company we love food. We enjoy educating our neighbors on how to use our products in their everyday cooking. That is why we offer cooking classes two times a month. The classes cost $20-25 per person and last around one hour. You have the opportunity to cook with us and learn how to incorporate olive oil and other ingredients in everyday dishes. Our cooking classes provide an opportunity for you to have fun and ask questions.

This Month's Cooking Class:

Check back for dates

contact us